Preskočiť na obsah
CARBO*FLEX*ŽITNÍK a spol.

Obchod

CARBO*FLEX*ŽITNÍK a spol. s.r.o.

Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami

Sídlo
Liptovský Mikuláš
Od roku
2002
IČO
36 404 128

CARBO*FLEX*ŽITNÍK a spol.

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Ul. Okoličianska 210, 031 04 Liptovský Mikuláš
Na trhu od
6. marca 2002
IČO
36 404 128
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 46.84)
Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami

Firma v číslach

24
rokov na trhu
2002
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O firme

Spoznajte CARBO*FLEX*ŽITNÍK a spol.

Spoločnosť CARBO*FLEX*ŽITNÍK a spol., s.r.o. má sídlo na adrese Ul. Okoličianska 210, 031 04 Liptovský Mikuláš. Zapísaná je od 6. marca 2002 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami“ (46.84). Predmet činnosti tvorí 4 položky, napríklad obchodná činnosť v rozsahu voľných živností, sprostredkovateľská činnosť a ubytovacie služby.

Základné údaje

Obchodné meno
CARBO*FLEX*ŽITNÍK a spol., s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 404 128
DIČ
2020127967
Dátum vzniku
6. marca 2002
Sídlo
Ul. Okoličianska 210, 031 04 Liptovský Mikuláš
Obchodný register
Okresný súd Žilina, oddiel Sro, vložka č. 15973/L
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 46.84)
Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa CARBO*FLEX*ŽITNÍK a spol. zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Obchodná činnosť v rozsahu voľných živností

  • Sprostredkovateľská činnosť

  • Ubytovacie služby

  • Administratívne práce

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli CARBO*FLEX*ŽITNÍK a spol., s.r.o.?

Sídlo je na adrese Ul. Okoličianska 210, 031 04 Liptovský Mikuláš.

Čím sa CARBO*FLEX*ŽITNÍK a spol., s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami“ (46.84). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: obchodná činnosť v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť; ubytovacie služby; administratívne práce.

Aké je IČO – CARBO*FLEX*ŽITNÍK a spol., s.r.o.?

IČO je 36 404 128, DIČ 2020127967.

Kedy vznikla CARBO*FLEX*ŽITNÍK a spol., s.r.o.?

Vznik: 6. marca 2002. Na trhu pôsobí 24 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Ul. Okoličianska 210 031 04 Liptovský Mikuláš

Registrový súd: Okresný súd Žilina

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre CARBO*FLEX*ŽITNÍK a spol., s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese carbo-flex-zitnik-a.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.